$ DOLAR → Alış: 3,86 / Satış: 3,87
€ EURO → Alış: 4,55 / Satış: 4,57

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Sevgi anlamında kendinizi güvensiz hissedebilirken, sosyal ilişkilerinizde de bazı yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Taşınma, ev düzeni veya evinizin ödemeleri ile ilgili karşınıza çıkan fırsatlara şaşırabilirsiniz

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Gün boyunca yoğun iletişim biçiminiz, planlarınızı aksatacak düzeye gelebilir. Karşınıza çıkan durumları fırsat noktasında görün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

İlişkilerde aldığınız sorumluluklar size ağır gelebilir. Üzerinizde baskı unsuru hissedebileceğiniz süreci sağduyulu atlatın. Kendi gücünüzü keşfedin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Sorumluluklarınızı tekrar yapılandırmak isteyebilir bununla ilgili yeni planlar yapabilirsiniz. Bugün duyacağınız haberler sizin için önemli olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Ofis arkadaşlarınızla ya da ortak iş yürüttüğünüz partnerinizle önemli bir projenin girişiminde bulunabilirsiniz. Cesaret edemediğiniz görüşmeleriniz için önemli bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Yakın çevre iletişimlerinizin aktif olduğu önemli bir gün. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Eğitim hayatınız ve seyahatlerinizi ilgilendiren konularda önemli planlar oluşabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

İyi bir takip yeteneğinizin olması olayları hızlı çözmenize yardımcı olacak. Otoriter figürlerin baskılarına karşı dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Kariyerde meydana gelen sürprizleri hazırlıklı bir şekilde karşılayın. Risk almaktan bu kez korkmayın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Sabrımızı ve enerjimizi dengeli bir şekilde yaşamalıyız. Sabırsızlıkla yanlış seçimler ve konuşmalar içinde olmamaya özen göstermeliyiz. Bugün tutamayacağımız sözlerden uzak duralım.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Yaratıcılık gerektiren işlerde önemli başarılara imza atabilirsiniz. Sanata olan ilginiz artabilir ve hobilerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Tatmin edilmiş bir gereksinim, artık o davranışın motive edicisi değildir. Motivasyonunuzu koruyun. Bugün senin için harika bir gün.