$ DOLAR → Alış: 4,09 / Satış: 4,11
€ EURO → Alış: 5,06 / Satış: 5,08

Boşanacakları Konuşulan Mustafa-Emina Sandal Çifti Üçüncü Çocuğu Yapacak

Boşanacakları Konuşulan Mustafa-Emina Sandal Çifti Üçüncü Çocuğu Yapacak
  • 30.01.2018
  • 18 kez okundu

Sık sık boşanacak haberleriyle gündeme gelen Mustafa Sandal ve eşi Emina Sandal şu sıralar çocuklarıyla beraber Avusturya’da tatil yapıyor.

LONDRA’DA KUTLAMA YAPIYORLAR

Boşanacakları konuşulan Emina Sandal ve Mustafa Sandal’ın Sırbistan’da yayınlanan Gloria dergisindeki “Çift, evliliklerinin 10’uncu yılını Londra’da gözlerden uzakta kutladı” haberi kafaları karıştırdı.

2008’DE NİKAH MASASINA OTURMUŞLARDI

Posta’nın haberine göre, Mustafa Sandal ile Sırbistan’da doğup büyüyen Boşnak asıllı şarkıcı Emina Jahovic, 13 Ocak 2008’de nikah masasına oturmuştu.

AYRILIĞI REKLAM İÇİN KULLANDILAR

Geçen Kasım’da oğulları Yaman (9) ve Yavuz’a (5) rağmen aralarına kara kedi girdi. Mustafa Sandal evi terk etti. Çift “Sorunlarımız var” dese de birbirlerinin doğum günlerini sosyal medyadan kutlamayı ihmal etmedi. Geçen hafta aynı gün yeni şarkılarını duyurmaları ise “Ayrılığı reklam için kullandıkları” iddialarına neden oldu.

BİR ÇOCUK DAHA İSTİYOR

Emina Sandal dün Instagram hesabından, poz verdiği Sırp dergisi Gloria’nın kapağını paylaştı. Emina Sandal dergiye “2 oğlumuz var. Üçüncüyü kız istiyoruz” açıklamasını yaptı.Etiketler:

Reklam
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
user
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.