$ DOLAR → Alış: 3,93 / Satış: 3,95
€ EURO → Alış: 4,85 / Satış: 4,87

Kadir Demirel’in damadı Cemil Yavuz Karanfil’in son paylaşımı

Kadir Demirel’in damadı Cemil Yavuz Karanfil’in son paylaşımı
  • 30.05.2017
  • 115 kez okundu

TÜRKİYE Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel’in cinayeti ile sarsıldı. Kadir Demirel kızı Esma ile damadı Cemil Yavuz Karanfil arasındaki kavgayı yatıştırmak için gittiği evlerinde öldürüldü. Damat Cemil Yavuz Karanfil olaydan sonra elindeki kanlı bıçakla evden çıktı. Komşularına müdahale etmeyin diyerek yürüdü gitti. Damadın karakola gidip teslim olduğu öğrenildi. Peki kimdir Cemil Yavuz Karanfil ve cinayeti neden işledi, olaydan 3 gün önce neredeydi?

Kadir Demirel’in damadı Cemil Yavuz Karanfil Marmara Üniversitesi mezunu. Damadın mesleği ise Makina mühendisliği. Kayınpederini öldürüp eşini de yaralayan damat Cemil Yavuz Karanfil bir motosiklet tutkunu. Kadir Demirel’in kızı Esma Karanfil ile evli olan Cemil Yavuz Karanfil, Başakşehir’de oturuyordu.

Cemil Yavuz Karanfil ile eşi Esma Karanfil arasında sorunlar vardı. Çift 7 ay önce boşanma davası açmışlardı. Ancak çiftin arasındaki sorunların böylesine korkunç bir son getireceğini kimse tahmin edememişti. Son olayda Cemil Yavuz Karanfil,  eşi Esma ile sonu cinayetle bitecek bir kavgaya tutuştu. Kavga o kadar büyüktü ki Akit Gazetesi’nde o sırada çalışmakta olan Kadir Demirel’e telefon gitti. 

Kadir Demirel ‘Acil bir işim çıktı’ diyerek gazeteden fırlayıp kızının evine gitti. Kızıyla damadının kavgasını yatıştırmaya çalışan Kadir Demirel, kendisini bir anda damadı ile kavga ederken buldu. Damadı Cemil Yavuz Karanfil bıçağı çekip onu karın boşluğundan bıçakladı.

Kadir Demirel’i öldüren damat Cemil Yavuz Karanfil, araya giren eşi Esma Karanfil’i de bıçakladı. Ardından da evden elindeki kanlı bıçakla çıkıp karakola giderek teslim oldu. Damadın 3 gün önceki görüntüsü: Kadir Demirel’i cinnet anında öldüren damadı Cemil Yavuz Karanfil, 3 gün önce arkadaşları ile buluşmuştu. Üniversite arkadaşları ile iftar yapan Cemil Yavuz Demirel facebook hesabından paylaştığı fotoğrafların yanına şunları yazmıştı;
-“MARMARA ÜNİVERSİTESİ MAKİNA ÖĞRETMENLİĞİ 2002 MEZUNLARI OLARAK 4.IFTAR PROGRAMIMIZI ANKARA’DA Emrah Yeyen VE ömer Yıldız EV SAHIPLIGINDE GERÇEKLEŞTİRDİK.. 2018 YILINDA İFTAR DA İSTANBUL DA GORUSMEK DİLEĞİ İLE…” 

Etiketler:

Reklam
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
user
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.