$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Nargile Severlerin Tercihleri

Nargile Severlerin Tercihleri
  • 01.12.2017
  • 80 kez okundu

Nargile Nedir?

Son zamanların oldukça yaygın olduğu nargile, Hindistan cevizi kömürü, tütün ve su ile hazırlanan nargilenin birçok bölümü vardır. Nargile içenlerin birçoğunun bu isimleri bilmediği söylenebilir. Bu bölümlerin isimleri sırayla; lüle, lüle contası, lüle yatağı, o-ring, kül tablası, kül tablası altlığı, ser, duman tahliye supabı, bilya, bilya yuvası, ser boru o-ringi, ser şişe o-ringi, ser borusu, şişe, marpuç, marpuç contası ve marpuç yuvası şeklinde sıralanabilir. Nargilenin tanımı bu şekilde yapılabilir.

Aynı zamanda nargilenin birçok bölümü olmasıyla, birçok nargile takımının olduğu söylenebilir. Çeşit çeşit nargile takımlarının çok fazla olduğunu söylemek mümkündür. Her bütçeye uygun, her zevke uygun birçok nargile bulmak kesindir. Kişi, istediği nargile takımını internetten getirtebilir.

Birçok nargile takımları, satan yerlere bağlı olarak tam takım şeklinde satmaktadırlar. Bu tür nargile ve nargile takımlarını her yerde bulmak kesin olacaktır. Nargile fiyatları, nargileden nargileye, nargilenin boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak 100 liradan başlayan fiyatlar ile 1000 liraya kadar çıkarak farklılık gösterebilir.

https://nargilemalzemesi.com/

Reklam
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
user
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.