$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Selin İmer Ceceli’den dövme açıklaması

Selin İmer Ceceli’den dövme açıklaması
  • 26.07.2017
  • 83 kez okundu
Selin İmer Ceceli'den dövme açıklaması

Mustafa Ceceli ile geçtiğimiz günlerde aile arasında yaptıkları nikâhla dünyaevine giren Selin İmer’in dövmesi olay oldu.

Selin İmer Ceceli'den dövme açıklaması

Önceki gün balayına giden çift Fransa’da çekildikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaştı. Yeni gelin Selin İmer’in kolundaki artı işaretindeki dövme ‘haç işareti’ olarak yorumlandı ve İmer, eleştiri yağmuruna tutuldu.

Selin İmer Ceceli'den dövme açıklaması

Yapılan eleştiriler karşısında sessizliğini bozan sosyetik güzel kolundaki dövmeyi paylaşıp şu açıklamayı yaptı: 1983 yıldır var olan haç işaretini artı işaretiyle karıştırabilecek cahiliyette yaşamaya mahkum edildiğiniz için üzgün değilim, Allah ne eylerse güzel eyler… İsimlerinizi zikretmeyeceğim siz kendinizi biliyorsunuz! Fıtratınız insanları yalanlarla kışkırtmak.
Gerçekliğinden eminmiş gibi yaptığınız haberler de aynen bu dövmenin içeriği gibi zandan ve iftiradan ibaret… 1 sene evvel yaptırdığım içerisinde Kelime-i Tevhid yazan bir dövmeyi, insanlara 10 sene önce yaptırdığım bir ‘haç’mış gibi lanse ederek ne kadar kasıtlı ve yalan “haber” yaptığınızı da gözler önüne serdiğiniz için size teşekkürü bir borç bilirim…

Selin İmer Ceceli'den dövme açıklaması

Selin İmer Ceceli'den dövme açıklaması Selin İmer Ceceli'den dövme açıklaması Selin İmer Ceceli'den dövme açıklaması Selin İmer Ceceli'den dövme açıklaması

Selin İmer Ceceli'den dövme açıklaması Selin İmer Ceceli'den dövme açıklaması

Etiketler:

Reklam
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
user
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.