$ DOLAR → Alış: 3,93 / Satış: 3,95
€ EURO → Alış: 4,85 / Satış: 4,87

Sendeki saçlar bende olsaydı yar!

Sendeki saçlar bende olsaydı yar!
  • 29.05.2017
  • 185 kez okundu

Şimdi ben neden böyle böyle başladım, nasıl böyle başlık attım? Gördüğünüz gibi kızımızın saçlarını görerek attım. Zaten Luanna Perez’in en çok akılda kalan yanı bu saçlar. Nasıl kalmasın; “Yiğidim bu nasıl cesarettir!”. 80 yıl düşünsek taşınsak yine de bu saç rengini yaptırmak için cesaret edemeyiz, birbirimiz karşı dürüst olalım sevgili okuyucu.

Pat diye girdim konuya ama önce bir merhabalaşalım “Merhaba!”. Biraz Uzakdoğu’dan döneceğim bu yazıda. Madem moda konuşalım dedik, o zaman modayı öyle fışır fışır, torpilli yaratanlarla değil, zevkiyle yaratanlarla ilgili konuşalım değil mi? Haksız mıyım allah aşkına!
Bu fotoğrafta gördüğünüz kızımızın adı Luanna Perez. Kendisi moda blogerlığının tillahı. Onlar bunlar yokken Luanna vardı, Luanna’yı yedirtmeyiz… O zaman ilk soruyla genel bir özet geçelim.

Luanna Perez kimdir? “Moda bloggerı yea!” diyorsunuz, evet doğru ama sıradan bloggerlardan değil. Kendisi daha birkaç gün evvel New York’ta bulunan Moda Teknoloji Enstitüsü’nden mezun oldu. Kendisine hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Artık moda bloggerlığından modacılığa evrildi gibi gibi…

Çok kıskanıyorum ve açıklıyorum: Sendeki saçlar bende olsaydı yar! İşte karşınızda kıskançlığımın kaynağı Luanna Perez…

Etiketler:

Reklam
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
user
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.