$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Aşk veya yaratıcılığınız konusunda bugün daha detaylı düşünerek hareket edip, pozitif adımlar attığınızda her şeyin değiştiğini görecek ve harika fırsatlar yakalayabileceksiniz. Partnerinizle ilgili vereceğiniz kararlar bugün yaşamınızda dönüm noktası olacaktır. Eğer kaybetmek istemiyorsan üzerine düşeni yapmalısın. Çünkü aşk ta egoya yer yoktur.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Kariyerinizde size yardımı dokunacak insanlarla bir araya gelebilir onlardan alacağız fikirlerle yeni bir yön değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizde önemli değişimler ve haberler söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda ise iletişimin kuvvetleneceği ve adım attığınız durumlardan misliyle karşılık görebileceğiniz şanslı bir gün olacağa benziyor. Fırsatları değerlendirin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Yakın zamanda yeni ya da eski bir dostluğun gelişimi size çok olumlu ve beklenmedik bir duygu deneyimini yaşatacaktır. Bir anda hayatınıza renk veren bu dostunuzun size ileride de çok faydaları dokunabilir. Hayatınızda önemli bazı olaylara karşı tavrınızı koymalı ve ne istediğinizi biliyor tarzda hareket etmesini öğrenmelisiniz. Aksi takdirde kaçan balık büyük olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Kendinize yeni hedefler koymanız ve bu hedefler için hareket etmeniz gereken bir gün geneli olabilir. Eğer yeni bir girişimde bulunmak istiyorsan çabucak ayağa kalk. Ne yapmak istediğini belirle. Bütün planlamanı yaptıktan sonra harekete geç. Bu noktada bazı sıkıntılar elbette yaşayabilirsin. En ufak bir rüzgârda devrilirsen hiçbir zaman fırtınada güçlü olmayı öğrenemeyeceksin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Hayatınıza artık belli bir düzen getirmeli her günü nasıl yaşayacağım duygusundan kurtulmayı bilmelisiniz. Eğer finansal anlamda zorluklar yaşayan biri iseniz bunun çözümü yine sizdedir. Sorun için gereken çözümü tespit edip planlama yapmalı ve bunu hayatınıza geçirmelisiniz. Sorunları görmezden gelerek yaşamak hiç ummadığın bir anda seni alt üst edebilir. Yaşamda hiçbir sorun çözülemeyecek kadar güç değildir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün beklediğiniz bir ödemenin yapılması ya da sizin yapmanız gereken bir ödemenin günü olabilir. Finansal konularınızda daha duyarlı olmalı unutkanlık sorununa karşı daha kalıcı planlar yapmalısınız. Uzun süredir almayı çok istediğiniz bir mülk konusunda biraz daha ertelemeci olmanız karşınıza daha iyi fırsatların çıkmasına yardımcı olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Aileniz ve sevdiklerinize zaman ayırmak isterken hiç ummadığınız bir şekilde yanlış anlamaya sebebiyet verebilirsiniz. Belki de bu kadar fedakâr olmamanız gerekiyordur. Kendinizi bu noktada sorgulamak yerine daha bireysel davranarak içinizde mutlu olmayı denemelisiniz. Unutmayın yaşamda her şeyin bir dozu vardır. Bunun fazlası da azı da sıkıntı yaratır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Seyahat planlarınız, etkinlikler veya uzak yerlerden gelen misafirleriniz sizleri heyecanlandırabilir. Yaşamınızın bir anda değiştiği duygusuna kapılabilir siniz. Seyahat planı yapmak için gayet elverişli bir gündür. Ancak birçoğunuz yaşadığınız yerde kalmayı ve daha sakin olmayı tercih edeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Şaşırtıcı haberler bugün kulağınıza gelebilir ve duyduklarınız karşısında hayrete düşebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızda ya da yöneticileriniz ile ilgili bazı değişimler söz konusu olabilir. Bu alanda sizi ilgilendiren konu kararlılığınızı ortaya koyarak kendinizi işinize adapte olmanız olacaktır. Zira yaşam boyu her an değişiklik olabilir. Önemli olan bizim buna uyum sağlama gücümüzdür.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Kariyeriniz ile ilgili gelişmeler bugün yüzünüzü güldürebilir. Ama olayın heyecanına kapılarak hemen hızlı kararlar vermeyin derim. Arka planda daha derin araştırmalar yaptıktan sonra karar vermeniz daha yerinde olacaktır. Değişim fikri sizin için kolay olsa da bugün her yönden düşünmeye değerdir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bazı satın alma düşünceleri bugün sizleri fazlasıyla meşgul edebilir. Ev, araba belki de telefon vb. gibi konularda biraz aceleci davranmak ve hemen sahip olmak isteyebilirsiniz. Ancak yönetici gezegeniniz Merkür’ün önümüzdeki hafta oluşacak olumlu hareketleri düşünülecek olursa bu planları haftaya ertelemeniz daha uygun gözüküyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Özel hayatınıza yeni biri dâhil olabilir ve onunla ilgili güzel bir takım planlar yapmak isteyebilirsiniz. Bu kişi geleceğe yönelik size güven ve sevgi verebilecek biri olabilir. Partnerinizi her yönüyle tanımaya çalışmalı ve tam olarak duygularını anlamaya önem vermelisiniz. Bununla birlikte sağlığınıza daha çok dikkat etmeli ve size zarar veren bazı alışkanlıkları terk etmelisiniz. Özellikle bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gereklidir.