$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,63 / Satış: 4,65

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Kariyerde üstlerinizle olan fikir ayrılıkları sizi geleceğe yönelik karamsar bir ruh haline büründürebilir. Fikirlerinize itibar edilmediğini düşünmeyin sakın. Bulunduğunuz yer geleneklere ve eski kalıplara daha fazla bağlı bir yer olabilir. Bu anlamda kendinizi geliştirmeli yeni anlayış kalıpları belirlemelisiniz. Sosyal ilişkileriniz bakımından gayet olumlu ve destekleyici bir gün. Yardımlaşarak bugünün tadını çıkarabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Yaşamış olduğunuz gergin ve huzursuz ruh hali ile kendinizi zor durumda kalmış gibi hissedebilirsiniz. Yaşadığınız stresli sorunlar uyku düzeninizde de sorun yaratabilir. Bu durumu tolere etmek açısından bazı rahatlatıcı aktivitelerde bulunup kendinizi sevdiğiniz şeylere yöneltmeniz olumlu sonuçlar getirecektir. Bu arada gizli oluşumlara karşı ekstra dikkatli olmanız gerekmekte.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün yeni başlangıçlar ve yeni hedefler hayatınızda sürpriz yer tutabilecek. Bu konuda sevdiklerinizden bazı güzel ve önemli destekler alabileceksiniz. Yalnız ani gelişen olaylar karşısında da onlara ihtiyaçları olan zamanı tanımalı bu konuda onlara biraz daha esnek davranmalısınız. Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız karşı tarafa da aynı şekilde davranmalısınız ki hayatın dengesi yerini bulabilsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün iş hayatımızda mücadeleci ve atılgan yönümüzü ön plana çıkartmak isteyebiliriz. Sorunlarınıza iyi gelecek modern çözümleri karşı taraf onaylayacaksa eğer sunmanızda bir sorun yok fakat geleneksel koşullarla sorunları çözmeye çalışacaksanız bu noktada yeni olanlarla eskileri karşılaştırma yoluna girmeyin. Zira karşı taraf bunu gerçekten anlamayabilir. Bu anlamda ilişkinizin zarar görmesini istemiyorsanız biraz oturun ve düşünün derim.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün haberleşme trafiğiniz gayet yoğun olacağa benziyor. Alacağınız güzel haberlerle keyfiniz daha da yerine gelecektir. Bekar Aslanları ise önemli tanışmalar bekliyor olacak. Seyahat, turizm, pazarlama ile ilgili kariyerleri olan aslanların önemli görüşmeleri yapması gereken bir gün. Başarı şansı sizinle olacaktır merak etmeyin. Sizler tuttuğunu koparan, atılgan, gözü pek insanlarsınız. Her gittiğiniz yerde dikkatleri üzerinize çekmeyi başarıyorsunuz. Sadece bilmeniz gereken ince nokta bu gücünüzü nerde ve nasıl yöneteceğinizi bilmenizdir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal konularla ilgili oluşan problemleriniz stresli durumlar yaşamanıza neden olabilir. Bu durumda sakinliğinizi korumalı, kendinizi rahatlayacağınız başka alanlara yöneltmelisiniz. Örneğin meditasyon yapabilir, kendinizi manevi olarak şifalandırma yoluna gidebilirsiniz. Farkında olmadan bulacağınız çözümler maddi refahınızda yükseliş sağlayacaktır. Yeteneklerinizin farkında olmanız ve güçlü ikna yeteneğinizle ön planda olmanızı gerektiren bir süreç içindesiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Duygusal anlamda enerjinizin yüksek olacağı bugünde ilişkileriniz fazlasıyla önem kazanmakta. Karşı taraftan beklentilerinizin artması sizi talepkar hale getirebilir. Bu anlamda hiç görüşmediğiniz ve konuşmadığınız kişilerden yardım istemek zorunda kalabilir kendinizi biraz baskı altındaymış gibi hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde bazı dinamikleri dengede tutmaya her zamankinden daha çok ihtiyacınız olacak.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Ofis arkadaşlarınızla ve gündelik rutin iletişimlerinizi kurmuş olduğunuz kişilerle aranıza mesafeler koymak isteyebilir herkesten uzaklaşmak adına biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ani oluşumlar ve ani bitişlere karsı esneklik göstermeniz olayların gidişatını olumlu yönde ilerletecektir. Bu anlamda sizlere önerim sabırlı olmanız ve olayların gidişatına kendinizi bırakmanız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün iletişimsel anlamda yoğun bir zaman dilimi olacak. Aceleyle vermiş olduğunuz kararları gözden geçirmeli, tek taraflı düşünüp hemen karar vermemelisiniz. Aşk hayatınızda ise yolunda gitmeyen bazı konularda soğukluk ve mesafe gibi olumsuz durumlar işi iyice çıkmaza sürükleyebilir. Böyle durumlar da biraz daha yumuşak olmalı sevginin mesafelere yenik düşmeyeceğini bilerek hareket etmelisiniz. Hem özlemler, aranızdaki bağı güçlendirir hem de gerçekten sevip sevmediğinizi anlamanıza yardımcı olur.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Kariyerinizde önemli bir gün olabilir. Yapmanız ve tekrardan yapılandırmanız gereken bir çok şey var. Fakat karşı çıkanlar ve ayak bağı oluşturanlara karşı dirayetli bir şekilde karşı koyabilecek gücünüz de. Bu durumda ne yapıyoruz? Gayet sakinlikle hareket edip akıllıca taktikler uygulayıp bizi planları yapmamızdan alıkoyan, bizi kıskanıp işlerimizi engellemeye çalışan ne kadar sorun varsa hepsini alt edip kendimizi işimize odaklandırmak. Boşuna dememişler "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" Siz kendinizi işinizle gösterenlerden olun.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

İlişkinizle ilgili geleceğe yönelik konularda asla önemli şeyleri saklamayın ya da bu anlamda sakladığınız veya gizlediğiniz konular varsa açığa çıkabilir dikkatli olun. Siz karşı tarafa ne kadar net olabilirseniz aynı şey de onun için de geçerli olur. İlişkilerdeki samimiyetsizlik derin yaralar bırakırken, geleceğe karşı yapılan en büyük hataların da başlangıcı olur. Bu nedenle sevgi, fedakârlık ve emek ister sözünden yola çıkarak en değerli duygumuzu bu yönde kullanmamalı, sevgiyi yüceltmeli ve yükseltmeliyiz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün maddi konularda beklentileriniz in artacağı, kendinizi daha iyi bir konumda görme isteğinizin çoğalacağı ve bu anlamda ben neler yapabilirim? Yeteneklerim ve becerilerim beni hangi alanda hem maddi hem manevi daha mutlu edebilir? Sorularına cevap arayacağınız bir gün. Sizlere tavsiyem bu konuda biraz daha sabırlı ve çok yönlü düşünmeniz olacaktır. Biliyorsunuz çabuk elde edilen kolay kaybedilir.