$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Blogger anneye ‘çocuk istismarı’ suçlaması

Blogger anneye ‘çocuk istismarı’ suçlaması
  • 30.06.2017
  • 32 kez okundu

En ünlü anne blogger olan Nihan Kayalıoğlu eşi Savaş İçten’den boşanıyor. Sosyal medyada 200 bine yakın takipçisi olan ve neredeyse her gün çocuklarının fotoğraflarını paylaşan Nihan Kayalıoğlu’na eşi Savaş İçten boşanmak için dava açtı.

Savaş İçten boşanmak için mahkemeye dava açtı, çocuklarının velayetini de isteyen İçten, ““Eşim çocuklarımız Can Ali ve Lila’nın fotoğraf ve videolarını sosyal medya hesabında kamuya sunarak istismara davetiye çıkarmaktadır” dedi.

ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK

İstanbul Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvuran İçten, eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşadığını belirterek boşanmayı talep etti. Çocuklarının velayetinin de kendisine verilmesini isteyen baba şunları şöyledi:

“Eşim çocuklarımız Can Ali ve Lila’nın fotoğraf ve videolarını sosyal medya hesabında kamuya sunarak istismara davetiye çıkarmaktadır. Ayrıca kendisine ün kazandırmak için de çocuklarımı katıldığı TV programlarına da çıkarması kabul edilemez.”

ŞÖHRET İÇİN ÇOCUKLARINI KULLANDI

Baba aynı zamanda, Kayalıoğlu’nun çocuklarının fotoğraflarını kullanarak kendi tanınırlılığını ve takipçi sayısını artırdığını söyledi. Boşanma davası sürerken mahkeme aldığı ara kararda çocukların velayetinin dava bitene kadar babaya bırakılmasına karar verdi. Ayrıca babanın çocuklarına ait fotoğrafların anne tarafından sosyal medyada paylaşılmama talebini de haklı bulan mahkeme Kayalıoğlu’nun o fotoğrafları sosyal medyada paylaşmasına yasak getirdi.

Etiketler:

Reklam
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
user
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.