$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

TEOG yorumları 2. gün soruları nasıldı 27 Nisan 2017

TEOG yorumları 2. gün soruları nasıldı 27 Nisan 2017
  • 27.04.2017
  • 42 kez okundu

TEOG 2. gün sınavlarından çıkan öğrenciler 27 Nisan 2017 TEOG soruları nasıldı? TEOG soruları zor mu kolay mı? TEOG yorumları öğrenciler ne diyor? sorularının yanıtlarını merakla arıyor. 27 Nisan 2017 TEOG 2. gün yorumları internethaber.com’da tartışılıyor. TEOG 2. dönem 2. gün sınav soru ve cevaplarına ilişkin yorumlarını sen de yaz internethaber.com’da yayınlansın. Sence,

-TEOG Fen Bilimleri soruları nasıldı? -TEOG İnkılap Tarihi soruları nasıldı? -TEOG İngilizce (Yabancı Dil) soruları nasıldı? 

TEOG yorumlarını haber yorumları bölümüne yaz hem diğer yorumları gör hem de TEOG’a giren diğer öğrencilerle TEOG soruları hakkında fikir alışverişinde bulun.

2017 TEOG 2’DE MATEMATİK ZORLADI

TEOG 1. gün sınavlarından çıkan adaylar soluğu sosyal medyadan aldı. TEOG yorumlarını Twitter’dan yazan adaylara göre TEOG Matematik soruları bu yıl çok zordu. Matematik oturumundan çıkan öğrenciler matematiği ‘düşündürücü‘ olarak niteledi. Kimi öğrenciler zorlandıklarını anlatırken, matematiğin eleyici olabileceğini belirttiler.

2017 TEOG 2 TÜRKÇE KİMİSİ İÇİN KOLAY KİMİSİ İÇİN ZORDU

Öğrenciler dün ilk olarak Türkçe testi sınavına girdi. 09.00’da başlayan Türkçe testi 09.40’ta sona erdi. Sınavın ardından öğrenciler, 30 dakikalık araya çıktı. Genel görüş Türkçe’nin çok kolay olduğu yönündeydi. Bazı öğrenciler ‘vurgulu‘ soruda zorlandıklarını belirtti. Bazıları ise yazım yanlışı ve noktalama işaretiyle ilgili sorularda zorlandıklarını söyledi.

TEOG 2 DİN KÜLTÜRÜNDE ZORLAYICI SORULAR VARDI 

Twitter’dan yapılan yorumlara göre öğrenciler din kültürü ve ahlak bilgisi dersindeki soruların uzunluğundan şikayet etti. TEOG’da Umre-Hac sorusu da öğrencileri zorladı.

Etiketler:

Reklam
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
user
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.